Tomáš Stryhal - Večerní koupel

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2022. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

77605. Večerní koupel
Dražba ukončena:25.05.2022 21:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč