Tomáš Stryhal - V utajení

Olej na plátně, 80x70 cm. Signováno vlevo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

99374. V utajení
Dražba ukončena:27.07.2023 22:14:01
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč