Tomáš Stryhal - V objetí

Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2024. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

125362. V objetí
Dražba ukončena:31.10.2024 21:41:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč