Tomáš Stryhal - Stupeň vítězů

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

93100. Stupeň vítězů
Dražba ukončena:26.04.2023 22:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč