Tomáš Stryhal - Spřízněni osudem

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

100427. Spřízněni osudem
Dražba ukončena:31.08.2023 20:44:02
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč