Tomáš Stryhal - Skrýš

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2024. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

doporučujeme
123722. Skrýš
Zbývá:7 dnů, 7 hodin
Konec dražby:26.09.2024 22:51:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:12 000 Kč