Tomáš Stryhal - Singularita

Olej na plátně, 70x80 cm Signováno vlevo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

107276. Singularita
Dražba ukončena:14.12.2023 22:35:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč