Tomáš Stryhal - Prorok

Olej na plátně, 70x130 cm. Signováno vlevo dole Stryhal 2024. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 130 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

vydraženo velký formát
119886. Prorok
Dražba ukončena:01.08.2024 22:17:44
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč