Tomáš Stryhal - Prorok

Olej na plátně, 70x130 cm. Signováno vlevo dole Stryhal 2024. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 130 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

velký formát
119886. Prorok
Zbývá:28 dnů, 1 hodin
Konec dražby:01.08.2024 22:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 200 Kč