Tomáš Stryhal - Primabalerína

Olej na plátně, 130x90 Signováno vlevo dole Stryhal 2024. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 130 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

velký formát doporučujeme
115673. Primabalerína
Zbývá:12 dnů, 17 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:26:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:18 000 Kč