Olej na plátně, 110x110 cm. Signováno Stryhal 2024. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.
Nejdelší strana: 110 cm
o autorovi: 1982
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč