Tomáš Stryhal - Poklad v garáži

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

93017. Poklad v garáži
Dražba ukončena:26.04.2023 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč