Tomáš Stryhal - Opojení

Olej na plátně, 50x100 cm Signováno vpravo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

108578. Opojení
Dražba ukončena:01.02.2024 21:35:15
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč