Tomáš Stryhal - Nový domov

Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vlevo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

111597. Nový domov
Dražba ukončena:29.02.2024 21:47:54
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč