Tomáš Stryhal - Nezvaný host

Olej na plátně, 60x90 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

104179. Nezvaný host
Dražba ukončena:26.10.2023 21:48:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč