Tomáš Stryhal - Nejlepší přítel

Olej na plátně, 80x70 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

91528. Nejlepší přítel
Dražba ukončena:29.03.2023 22:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč