Tomáš Stryhal - Mise

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2025. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

151135. Mise
Dražba ukončena:11.12.2025 23:04:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč