Tomáš Stryhal - Malá vědma

Olej na plátně, 60x90 cm. Signováno vlevo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

96427. Malá vědma
Dražba ukončena:28.06.2023 21:22:05
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč