Tomáš Stryhal - Lucidní sen

Olej na plátně, 70x140 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2024. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 140 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

vydraženo velký formát
117484. Lucidní sen
Dražba ukončena:27.06.2024 21:11:03
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč