Tomáš Stryhal - Klid před bouří

Olej na plátně, 90x60 cm. Signováno vlevo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

vydraženo top doporučujeme
100544. Klid před bouří
Dražba ukončena:31.08.2023 22:24:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč