Tomáš Stryhal - Fallout

Olej na plátně, 70x70 cm. Signováno vpravo dole Stryhal 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

104128. Fallout
Dražba ukončena:26.10.2023 20:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč