Tadeáš Sikora - Strom poznání

Kombinovaná technika, 84x70 cm. Signováno vpravo dole Síkora Tadeáš 1992. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1965
Malíř. Dálkově studoval uměleckoprůmyslovou školu v Brně. Byl členem Sdružení výtvarníků města Třince a Studia Frýdek-Místek. Spolupracuje s dalšími studii.

20507. Strom poznání
Dražba ukončena:31.05.2018 20:00:48
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč