Tomáš Rodeček - "Salvator...3"

Fotografie, 41x28 cm. Signováno vpravo dole Tomáš Rodeček, datováno vlevo dole 2004. Rám, pasparta, sklo.

Tomáš Rodeček
26409. "Salvator...3"
Dražba ukončena:16.01.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.01.2019 20:43:17 2710