Olej na plátně, 90x70 cm. Signováno vpravo dole Kobolka 20. Nerámováno.
o autorovi: 1964
Český malíř a kameraman. Narodil se v Ostravě. Malovat se učil u výtvarníka Adolfa Šrotíře, který ovlivnil jeho názory, malířský styl a dále pak i celoživotní tvorbu, která je označována jako surrealistická. V roce 2005 se představil v Itálii na International Florence Biennale 2005, kde získal druhé místo, stříbrnou medaili International Award "il Magnifico" Lorenzo Medici. V roce 2007 získal páté nejlepší hodnocení na EMMA - Drapela foundation (European Master of Modern Art) v Burgau. Po těchto oceněních byl v roce 2007 nominován na cenu Sovereign Prize v Londýně. V té době vystavoval ve Švýcarsku, Rakousku, Finsku a v ČR. V několika dalších letech se zaměřil na svou tvorbu fotografickou a jeho fotografie byly otiskovány i v zahraničních časopisech a denících, a také na práci kameramana, kdy spolupracoval například s Věrou Chytilovou, Karlem Smyczkem a dalšími. K malbě a ilustracím se v posledních letech opět s velkým úspěchem vrací.