Tomáš Bím,T.F.Šimon,Aleš Veselý - Konvolut 3 grafických listů

3x grafický list, různé techniky. Od 11x8 cm do 39x27 cm. Všechny signovány. 2x volný list, 1x paspartováno.

Pozn.: List Aleše Veselého poškozen mimo obrazovou část.

Tomáš Bím,T.F.Šimon,Aleš Veselý
123650. Konvolut 3 grafických listů
Zbývá:7 dnů, 6 hodin
Konec dražby:26.09.2024 21:39:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč