Tomáš Bím - Z jihu

Litografie, 90/100, 14x13 cm. Signováno vpravo dole tužkou Tomáš Bím 89. Volný list.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

70718. Z jihu
Dražba ukončena:13.01.2022 20:14:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč