Tomáš Bím - Yamaha

Litografie, 27x16 cm, signováno dole uprostřed T. Bím, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

15953. Yamaha
Dražba ukončena:14.02.2018 18:52:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč