Tomáš Bím - V zahradě

Litografie, 24x16 cm. Signováno dole uprostřed Bím 96. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Sklo v místě poškozeno.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

28406. V zahradě
Dražba ukončena:14.03.2019 18:05:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč