Tomáš Bím - V zahradě

Litografie, 24x16 cm, signováno dole uprostřed Bím 96, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

10618. V zahradě
Dražba ukončena:31.05.2017 21:33:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:2 300 Kč