Tomáš Bím - U brány

Litografie 42/45, 11x8 cm. Signováno tužkou vpravo dole T. Bím. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 20 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

100956. U brány
Dražba ukončena:27.08.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč