Tomáš Bím - U bazénu

Litografie 64/100, 43x53 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Tomáš Bím 96. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

112976. U bazénu
Dražba ukončena:28.03.2024 21:32:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč