Tomáš Bím - Tenisový kurt

Litografie, 64x48 cm. Signováno tužkou vpravo dole Bím. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

top
78252. Tenisový kurt
Zbývá:23 dnů, 17 hodin
Konec dražby:15.06.2022 22:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč