Tomáš Bím - Tenis Komerc Prostějov

Litografie 14/48, 35x46 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Tomáš Bím 96. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

79988. Tenis Komerc Prostějov
Dražba ukončena:13.07.2022 22:36:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč