Tomáš Bím - Tenis

Litografie 19/20, 50x68 cm, signováno dole uprostřed Tomáš Bím 95, paspartováno.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

12960. Tenis
Dražba ukončena:11.10.2017 20:47:01
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč