Tomáš Bím - Stany

Litografie, 26x18 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Tomáš Bím 99. Volný list.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

99017. Stany
Dražba ukončena:16.07.2023 21:38:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč