Tomáš Bím - Soubor 3 prací - Závodní dráha, Na lodi, T. J. Sokol

Litografie, všechny 10x8 cm. Všechny signovány dole uprostřed tužkou. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

306535. Soubor 3 prací - Závodní dráha, Na lodi, T. J. Sokol
Dražba ukončena:06.11.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč