Tomáš Bím - Sazky

Litografie 95/200, 12x9 cm. Signováno tužkou vpravo dole Bím. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 26 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

86974. Sazky
Dražba ukončena:07.12.2022 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč