Tomáš Bím - Renault

Litografie, 19x12 cm. Signováno vpravo dole Bím. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

39346. Renault
Dražba ukončena:15.01.2020 22:18:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč