Tomáš Bím - Příprava na golfový turnaj

Litografie 27/100, 65x50 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Tomáš Bím. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

101493. Příprava na golfový turnaj
Dražba ukončena:28.09.2023 20:31:22
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč