Tomáš Bím - Při úplňku

Litografie, 9x13 cm. Signováno tužkou vpravo dole Bím 89. Volný list.

Nejdelší strana: 15 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

113950. Při úplňku
Dražba ukončena:07.04.2024 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč