Tomáš Bím - Pod stromem

Litografie, 19x13 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Bím. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

94551. Pod stromem
Dražba ukončena:07.05.2023 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč