Tomáš Bím - Plážový domek

Barevná litografie, 57x45 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Tomáš Bím 89. Číslováno 3/70. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

69413. Plážový domek
Dražba ukončena:08.12.2021 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč