Tomáš Bím

69413. Plážový domek

popis: Barevná litografie, 57x45 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Tomáš Bím 89. Číslováno 3/70. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

zbývá: 3 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 200 Kč