Tomáš Bím - Na pláži

Litografie 10/30, 19x13 cm. Signováno tužkou vpravo dole Bím 87. Volný list.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

116248. Na pláži
Dražba ukončena:19.05.2024 20:57:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč