Tomáš Bím - Na kurtu

Litografie, 22x17 cm. Signováno dole uprostřed Tomáš Bím. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

19022. Na kurtu
Dražba ukončena:16.05.2018 19:44:34
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč