Tomáš Bím - Na kurtech

Litografie, 13x10 cm, signováno vpravo dole Tomáš Bím 79, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

16101. Na kurtech
Dražba ukončena:14.02.2018 21:06:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:800 Kč