Tomáš Bím - Myluju Leoše

Litografie, 37x48 cm, signováno dole uprostřed Tomáš Bím 05, rám, zaskleno.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

7357. Myluju Leoše
Dražba ukončena:26.01.2017 22:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč