Tomáš Bím - Míčky na golfovém hřišti

Litografie, 17x12 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Bím. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

101206. Míčky na golfovém hřišti
Dražba ukončena:03.09.2023 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč