Tomáš Bím - Míčky

Litografie 21/30, 21x15 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Tomáš Bím 80. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

114993. Míčky
Dražba ukončena:28.04.2024 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč