Tomáš Bím - Marathon

Litografie, 21x15 cm, signováno dole uprostřed Bím 82, rám, zaskleno.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

14004. Marathon
Dražba ukončena:15.11.2017 19:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč