Tomáš Bím - Lacoste

Litografie, 42x35 cm, signováno dole uprostřed Bím 88, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

15954. Lacoste
Dražba ukončena:14.02.2018 18:45:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč