Tomáš Bím - Křeslo

Barevná litografie, 22x17 cm. 30/100. Signováno dole uprostřed tužkou Tomáš Bím. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

47106. Křeslo
Dražba ukončena:15.07.2020 23:04:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč